Бондаренко сподівається, що розподіл коштів ДФРР стане справедливішим

Фінанси

Міський голова Анатолій Бондаренко під час засідання обласної Ради регіонального розвитку наголосив на тому, що кошти Державного фонду реконструкції та розвитку розподіляються між районами та містами Черкащини несправедливо.

Ukrainian English Russian

– Мені цікаво, який у подальшому буде розподіл коштів – починаючи від Дорожнього фонду і закінчуючи Державним фондом регіонального розвитку, – наголосив Анатолій Васильович. – Шановний Олександре Івановичу (Вельбівець, голова ОДА – ред.), давайте скажемо відверто, що ні для кого не секрет, що доступу до коштів фонду регіонального розвитку фактично не було в об’єднаних територіальних громад, у міських рад. І виключно обрані отримували ці кошти. Це ні для кого не секрет, і я сподіваюся, що з вашим приходом зміниться підхід до визначення тих об’єктів, які мають отримувати ці кошти.

Як зазначив Анатолій Бондаренко, з ДФРР в Черкасах фінансувалося два об’єкти – будівництво полігону твердих побутових відходів і ремонт вулиці Першотравневої (нині Героїв Холодного Яру) – частини об’їзної дороги навколо міста.

За словами міського голови, ціла низка громад області не отримала жодної гривні на ремонт доріг місцевого значення, пише procherk.info.

– Шановні друзі, давайте закінчимо практику розподілу на своїх і чужих! Давайте запровадимо чіткий механізм – чи то відповідно до кількості населення, чи то до протяжності доріг, але кошти повинні виділятися чітко, прозоро і справедливо! – наголосив пан Бондаренко.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: