Бюджет проїдання: більшість заробленого черкащани витрачають на харчі

Фінанси

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, яке на постійній основі проводить головне управління статистики в області, середньомісячні сукупні ресурси одного домогосподарства на Черкащині складали 7448,07 грн, що на 6,8% більше, ніж у ІI кварталі 2017 року.

 

Ukrainian English Russian

Еквівалентні середньомісячні сукупні ресурси одного члена домогосподарства області становили 3819,52 грн.

У структурі грошових витрат домогосподарств області 86,5% складали споживчі грошові витрати. Найбільше домогосподарства витрачали на продукти харчування та безалкогольні напої (включаючи харчування поза домом) – 52,0%, на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива – 10,3%, на охорону здоров’я – 4,2%, на одяг і взуття – 4,1%, на алкогольні напої та тютюнові вироби – 3,6%, на транспорт – 3,3%, на зв’язок – 2,6%, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла – 2,2%, на відпочинок і культуру – 0,9%, на освіту – 0,6%.

Решту грошових витрат складали неспоживчі грошові витрати. На особисте підсобне господарство – 5,2%, купівлю акцій, сертифікатів, валюти, вклади до банків домогосподарства витрачали 5,0%, на допомогу родичам, іншим особам – 3,2%.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: