ЧДТУ: V Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, науці й техніці»

Бізнес-календар
Ukrainian English Russian

21-23 травня 2020 року на базі Черкаського державного технологічного університету буде проходити V Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці» (ІТОНТ-2020), присвячена 60-річчю університету.

Метою конференції є стимулювання наукових і прикладних досліджень у галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), визначення перспективних напрямів застосування ІКТ в науці, вищій освіті, медицині й техніці, обмін науковими і практичними здобутками в цій галузі, встановлення більш тісних зв’язків між науковцями вищих навчальних закладів і наукових установ різних країн, заохочення молоді до наукового пошуку.

Організаційний комітет запрошує науковців, викладачів, аспірантів та студентів взяти участь у роботі конференції, виступити з доповідями і повідомленнями, продемонструвати власні програмні розробки, електронні та інформаційні ресурси.

Форми участі в конференції:

пленарна доповідь, секційна доповідь, повідомлення на секції, дистанційна участь, заочна участь, вільний слухач.

Під час роботи конференції будуть проходити вебінари, презентації ІТ-компаній, демонстрація програмних засобів, електронних та інформаційних ресурсів.

Для включення до програми конференції доповіді та одержання запрошення учаснику необхідно подати до оргкомітету: заявку на участь (зразок додається), текст тез (згідно з вимогами, що додаються) і сплатити організаційний внесок.

Важливі дати:

подання матеріалів до програмного комітету до 17 квітня 2020 року;

повідомлення оргкомітету про прийняття доповіді до 25 квітня 2020 року;

сплата оргвнеску до 30 квітня 2020 року;

розсилання запрошень на конференцію до 10 травня 2020 року;

початок конференції 21 травня 2020 року.

Докладніше про захід тут.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: