Черкащан просять оцінити якість обслуговування сервісних центрів

Новини

Наприкінці минулого року в столиці, в сервісних центрах МВС нового зразка стартував пілотний проект «Таємний клієнт». Новація отримала позитивні відгуки від замовників сервісних послуг, тому даний проект на постійній основі, з середини лютого, було впроваджено по всій Україні. Завдяки йому всі громадяни тепер можуть відкрито перевірити роботу державної структури та вплинути на її розвиток.

Ukrainian English Russian

"Таємним клієнтом може стати будь-яка людина під час свого візиту до сервісного центру МВС. Для цього їй необхідно отримати реальну послугу, наприклад, з реєстрації транспортного засобу або отримання посвідчення водія, потім в кілька кліків на сайті Головного сервісного центру МВС https://hsc.gov.ua/guest/  заповнити анкету, де вказати сервісний центр, до якого ви приходили, дату та час отримання послуги.

Свою оцінку про роботу адміністратора, який надав послугу, екзаменатора (у випадку складання іспиту на право керування транспортним засобом), фахівця експертної служби МВС, спеціаліста – консультанта, ви також можете залишити в анкеті. А ще, клієнт має можливість зазначити інформацію щодо зручності навігації, дотримання інклюзивних умов, організації роботи сервісного центру МВС, доступності інформації на сайті та консультаційної підтримки у соціальних мережах.

Оцінити роботу оновлених сервісних центрів МВС в Черкаській області можна за адресами: місто Черкаси, вул. Лесі Українки, 21 та місто Умань, вул. С. Бандери, 12.

Про своє рішення стати таємним клієнтом повідомляти співробітникам сервісного центру МВС не потрібно, інформує прес-служба РСЦ МВС в Черкаській області.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: