Черкащани цьогоріч отримали понад 11 млн грн «теплих кредитів»

Енергоефективність

 Цьогоріч упродовж січня-квітня жителям Черкащини, зокрема й об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, видали 351 кредит на проведення енергоощадних заходів та заміну газових котлів. Загальна сума сягає 11,7 млн грн.

 

Ukrainian English Russian

Про це розповів перший заступник очільника області Тарас Висоцький. Каже: в області продовжують заохочувати населення до енергоощадності.

– Маємо на сьогодні більше трьох сотень виданих цьогоріч «теплих кредитів». При цьому позичальники області вже на цей період року одержали 55,1 тис. грн компенсації частки відсоткової ставки по кредитах на заходи з енергозбереження, – зазначив перший заступник. – До речі, на виконання заходів діючої нині в регіоні Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв, в межах якої і надають фінансову підтримку черкащанам, передбачили 400 тис. грн з обласного бюджету, а з місцевих – понад 3,5 млн грн.

У прес-службі ОДА нагадують, що такі кредити видають в регіоні АТ Ощадбанк, АБ Укргазбанк, АТ Укрексімбанк та АБ Приватбанк.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: