Черкаське підприємство оштрафували за змову на торгах

Новини

ПП «ЕНЕРГО ХОЛДИНГ ЛТД» оштрафували за  порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Ukrainian English Russian

 

Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнала, що ТОВ «Черкаси-Ексім-Транс» і ПП «ЕНЕРГО ХОЛДИНГ ЛТД» вчинили порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Як встановило відділення вказані суб’єкти господарювання брали участь у 6 процедурах закупівель послуг, що проводились у 2016-2018 роках комунальним закладом Херсонської обласної ради «Каїрський психоневрологічний будинок-інтернат» та регіональною філією «Львівська залізниця»  АТ «Українська залізниця».

Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

За результатом аналізу конкурсних пропозицій зазначених суб’єктів господарювання, документації конкурсних торгів Замовників, а також матеріалів, отриманих в ході розгляду справи, встановлено обставини та факти, які свідчать про те, що учасники узгодили між собою умови участі у торгах.

На ПП «ЕНЕРГО  ХОЛДИНГ  ЛТД»  накладено штраф відповідно до діючого законодавства України, а щодо ТОВ «Черкаси-Ексім-Транс» – провадження у справі закрито у зв’язку з припиненням юридичної особи.

Також, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» в подальшому ПП «ЕНЕРГО ХОЛДИНГ ЛТД» заборонено брати участь у публічних закупівлях протягом 3 років.

 

 

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: