Черкаські підприємці додатково сплатили понад 140 тис. грн ПДФО

Фінанси

Результатом діяльності робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за січень є зростання фонду оплати праці, середнього розміру заробітної плати у Черкасах, збільшення кількості застрахованих осіб та зменшення кількості осіб, яким заробітна плата нараховується менше мінімального розміру, а також додаткових надходжень податку на доходи фізичних осіб.

Ukrainian English Russian

 Так, легалізовано доходу:

- по суб’єктах господарської діяльності – юридичних особах на суму 705,6 тис. грн. (додаткові надходження до бюджету податку на доходи фізичних осіб склали 127,0 тис. гривень);

- по суб’єктах господарської діяльності – фізичних особах підприємцях легалізовано доходу на суму 93,9 тис. грн. (додаткові надходження до бюджету податку на доходи фізичних осіб склали 16,9 тис. гривень).

Станом на 01.02.2019 до бюджету Пенсійного Фонду України в м. Черкаси від платників податків міста надійшло 135 575,4 тис. грн. власних коштів (123,5 % до аналогічного періоду минулого року), з яких 133 890,0 тис. грн. – частина єдиного внеску розподіленого на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, повідомили у прес-службі міської ради.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: