Черкаські селяни отримали від МХП гранти на бізнес

Новини

Вирощування малини, горіхів, розведення кіз, розвиток бджільництва, пошиття одягу та багато інших цікавих проектів відтепер реалізуватимуть на Черкащині переможці конкурсу мікрогрантів «Село: кроки до розвитку».  Стати бізнесменами селянам допоміг ПАТ «Миронівський хлібопродукт» –  ініціатор та засновник грантового конкурсу

Ukrainian English Russian

Цьогорічними учасниками  конкурсу  були представники шести районів: Черкаського, Чигиринського, Канівського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського та Катеринопільського. З-поміж них було обрано 25 найкращих проектів. Переможцям вручили  по 40 тисяч гривень на розвиток власного бізнесу, пише provce.ck.ua.

- Ідея надання мікрогрантів народилася після того, як ми зрозуміли, що село потребує не лише моральної, соціальної чи спонсорської підтримки, а й допомоги конкретним людям. І найкращим варіантом такої підтримки стали гранти. Адже для започаткування власного бізнесу багатьом потрібно всього кілька десятків тисяч гривень, - ділиться директор департаменту зв’язків з громадськістю та корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Альона Кузьменко.

Отриманим грантом тішиться Таміла Кріпаченко із Катеринополя. На виграні кошти жінка вже запланувала придбання нового обладнання для своєї міні-пекарні, що в свою чергу дасть можливість розширити асортимент випічки, збільшити ринок збуту та взяти на роботу додаткового працівника.

Власний бізнес вже розпланувала і Альона Сержантова. Три роки тому дівчина переїхала на Черкащину зі Сходу. Нині живе у Дубіївці, що в Черкаському районі. Тут вона збирається розводити горіховий сад. 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: