Черкаських бухгалтерів запрошують на семінар-практикум

Новини

14 червня в Черкаській торгово-промисловій палаті відбудеться  семінар-практикум для бухгалтерів. Обговорюватимуть фінзвітність за 1-е півріччя.

Ukrainian English Russian

Доповідач: Світлана Дзюбак - (директор аудиторської фірми, сертифікований аудитор, практикуючий головний бухгалтер великої компанії, юридична освіта, м. Київ).

Зміна законодавства висуває нові вимоги до освіти, навичок і досвіду бухгалтерів. Автор пропонує семінар, на якому розповість, як застосовувати на практиці МСФЗ і П(С)БО для обліку основних засобів, запасів, дебіторської та кредиторської заборгованості, власного капіталу, доходів і витрат. Також розкаже, як сформувати облікову політику підприємства, які помилки викликає нерозуміння або неправильне застосування МСФЗ або П(С)БО, що веде до викривлення фінансової звітності та неправильного визначення оподатковуваного прибутку.

Не тільки практичне застосування стандартів, але і сам перехід на МСФЗ пов’язано з достатньою кількістю проблемних питань, вирішення яких вимагає глибоких теоретичних і практичних знань.

Початок реєстрації: 10.30 Тривалість практикуму:11.00-17.00 [Кава-пауза: 12.40-13.10]

Докладніше з інформацією про семінар можна ознайомитися тут.

Додаткова інформація, умови участі, реєстрація учасників:

тел. 0472 33-12-81, моб. 67 470 88 12;

e-mail: org@cci.neocm.com

Керівник департаменту бізнес-освіти

та навчання Черкаської ТПП

Марченко Любов Дмитрівна 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: