Черкаський бізнес спільно з владою визначатиме стратегію розвитку міста

Новини

Про це йшлося під час круглого столу  «Перспективи розвитку та засади економічного зростання м. Черкаси», що, за участю  міського голови  Черкас Анатолія Бондаренка та голови Регіональної Ради підприємців Олександра Турченяка, відбувся у Черкасах.

 

Ukrainian English Russian

- Політику розвитку міста повинні визначати підприємства, а не політики, - констатував Анатолій Бондаренко, зазначивши, що уже сьогодні, завдяки вдалій співпраці підприємців та міської влади Черкасам вдалося створити майже 1000 нових робочих місць.

Про необхідність підтримки владою бізнесу, що створює нові робочі місця, говорив і Олександр Турченяк, зауваживши, що це дозволяє зберегти людський потенціал міста і не змушувати людей шукати роботи і можливостей виживання за кордоном, пише cherkasy24.info.

Олександр Турченяк анонсував візит до Черкас офісу залучення інвестицій    Ukraine Invest – для вивчення можливостей стратегічного розвитку міста – у співпраці влади та бізнесу -  і залучення до Черкас міжнародних інвестицій.

Круглий стіл прийняв також резолюцію стосовно створення у Черкасах уже найближчим часом  незалежної структури, що об’єднає і владу, і  бізнес для розвитку міста.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: