Для ремонту ліфів у Смілі підряднику потрібні ще 150 тис. грн

Будівництво. ЖКГ

Наразі виконані в повному обсязі капремонти 2016 року, загалом 19 ліфтів, а також проведено роботи згідно плану на цей рік

Ukrainian English Russian

 Про це на засіданні міської комісії з питань ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу повідомив Віктор Бондаренко, директор “Віанол Сервіс” - підприємства, що займається обслуговуванням ліфтів Сміли.

Втім, на часі питання щодо кількох ліфтів, які, можливо, будуть зупинені на невизначений термін. По вулиці Трипільській, 7 (4-й під’їзд), за планом має стати на ремонт 30 вересня. Документація на виконання робіт є, а от кошти поки що не виділені. Аналогічна ситуація із ліфтами по вулиці Перемоги, 28 (два під’їзди), які за планом будуть зупинені у листопаді. Загалом на ремонт усіх трьох ліфтів підряднику потрібно 150 тисяч гривень.

На Трипільській, 7 ліфт відпрацював перші 25 років, там згідно програми, ремонт проводиться 100% за кошти бюджету, по Перемоги, 28 фінансування спільне – 80% з бюджету, 20% – з мешканців. У Будинку рад зазначили, що до кінця місяця питання виділення коштів буде вирішене.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: