Драбівським комунальникам не вдалося скасувати заборонні рішення Держпраці

Новини

Судом апеляційної інстанції підтверджено правомірність рішення Черкаського окружного адміністративного суду у справі про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю).

Ukrainian English Russian

У травні 2018 року фахівцями Управління Держпраці у Черкаській області при плановій перевірці КП «Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства» (далі - КП «Драбівське ВУЖКГ») було виявлено порушення, що створювали загрозу життю та здоров’ю працівників. Виконання газонебезпечних робіт проводилося без належних дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

Відтак, Управління Держпраці у області звернулося до суду з адміністративним позовом про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до КП «Драбівське ВУЖКГ» з проханням заборонити експлуатацію вищезазначених механізмів та виконання робіт підвищеної небезпеки.

За результатами розгляду справи Черкаським окружним адміністративним судом прийнято рішення, яким адміністративний позов Управління Держпраці задоволено повністю.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням, підприємство подало апеляційну скаргу до Шостого апеляційного адміністративного суду, однак її залишено без задоволення.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: