Екоторбинки з новорічними принтами шиє черкащанка

Практика бізнесу

До Різдвяних свят передасть їх малозабезпеченим родинам. Допис про це розмістила у соцмережі. Друзі вирішили підтримати її ініціативу й запропонували наповнити торбинки солодощами та фруктами.

Ukrainian English Russian

Міні-майстерню у селі Мошни жінка облаштувала три місяці тому. Кошти для придбання обладнання отримала, вигравши грантовий проєкт, інформує suspilne.media.

 Ідея допомагати малозабезпеченим родинам з`явилася, каже, коли працювала соцпрацівником: “Знаю, що в деяких родинах скрутне становище з продуктами. Є кілька сімей в селах, де планується народження діток. Я розумію, є потреба в постільній білизні. Тому у великій сумці у нас буде постіль, а в менших – мандарини й цукерки”.

Такі торбинки будуть практичні у використанні – додає Яніна Танцюра. Із ними можна ходити і до магазину, і до школи, і брати в подорож: “Матеріал обирала натуральний, щоб коли викинеш цю торбинку, вона розклалася в природі за рік-півтора. Тканина спеціально адаптована під друк. Сумка витримує і прання, і дощ. Ручку робили такою довжиною, щоб дитина могла носити торбинку через плече. Туди, наприклад, покладе шкільну або спортивну форму”.

Коли торбинка повністю зшита, обирають ілюстрації та написи для кожної з них. Їх друкують на спеціальному принтері. “На якісь торбинки зробимо напис “Мрій, кохай, живи”, на решту - гарну новорічну мишку або Діда Мороза”, - говорить Яніна.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: