Хімвиробництво в області скоротилося на третину

Промисловість

У 2017 р. індекс промислової продукції в Черкаській області становив 98,8%. Як інформують у Головному управлінні статистики в Черкаській області, такими є дані порівняно з 2016 р.

Ukrainian English Russian

Зокрема, спад спостерігався у виробництві хімічних речовин і  продукції на 34,4%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 5,3%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 5,2%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 2,9%, виробництві харчових продуктів, напоїв – на 1,1%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 0,4%.

Водночас зростання зафіксовано на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 19,4%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – на 18,7%, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 10,8%, виробництва основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 7,0%.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: