Канівська підприємиця хоче розширити проект «Мамонтландія»

Медицина. Туризм

Ніна Пустовойт із Межиріча Канівського району, - одна з претендентів на цьогорічний грант від МХП. Вона вже розвиває туристичний проект «Мамонтландія», проте має амбітні плани розширити його

Ukrainian English Russian

Підприємиця організовує екскурсії до місця розкопок палеолітичної стоянки мисливців на мамонтів, а також пропонує цілу низку розваг для дітей та молоді на тему життя первісних людей. Тепер вона хоче розширити проект. Зокрема, серед її планів – облаштування на стіні «тематичного мамонт-кафе» барельєфу мамонта в натуральну величину.

Ніна Пустовойт розповіла «Прочерку», що наразі побувати у «Мамонтландії» хоче така велика кількість туристів (здебільшого школярів), що прийняти всіх організатори проекту вже не в змозі. Тому бізнес треба розширювати – потрібні інвестиції.

– А до того ж можливість розвитку бізнесу в селі самотужки, без інвестицій, сьогодні, на жаль, дуже обмежена, – розповів Анатолій Леонтьєв – колега Ніни Олексіївни по проекту і викладач Канівського коледжу культури і мистецтв. – А між тим, Межиріцька стоянка мисливців на мамонтів має всесвітнє значення. Я переконаний, що гранти, які пропонує МХП, можуть дати поштовх до переходу черкаського бізнесу, й зокрема так званої «економіки вражень», на цивілізовані, європейські стандарти.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: