На Черкащині потребують заміни 70% трансформаторів

Енергоефективність

Через експлуатацію трансформаторів упродовж 30-ти і більше років, такі пристрої мають гіршу ізоляцію, що впливає на якість передачі електроенергії

Ukrainian English Russian

 Останні два роки ситуація в ПАТ «Черкасиобленерго» була настільки критичною, що заміна та ремонт трансформаторів фактично не проводилися, повідомляє прес-служба підприємства.

- Загалом заміни потребують більше 70-ти відсотків таких пристроїв по підприємству, а це близько 7 тисяч трансформаторних підстанцій 150-110-35-10 кВ, - говорить технічний директор ПАТ «Черкасиобленерго» Володимир Заврін. – Для технічного обслуговування необхідні чималі кошти, а зараз головною задачею є виведення підприємства із тяжкого становища. Але на майбутнє товариство планує довести якість обслуговування споживачів до європейського стандарту.

Нове керівництво ПАТ планує вийти на нормальний рівень матеріально-технічного оснащення РЕМів одразу після погашення заборгованості з заробітної плати та проводити планові ремонти й заміни пристроїв та іншої техніки. Так, ремонт трансформаторів передбачений і інвестиційною програмою підприємства. Вона буде затверджена НКРЕ на наступний рік. Бюджет програми сягнув півмільйона гривень.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: