Керівник агропідприємства в обхід закону продав зерна на 1,2 млн грн

Новини

На Черкащині директор державного підприємства, яке входить до структури Національного наукового центру "Інститут землеробства НААН України», протиправно реалізував вироблену продукцію на більше ніж мільйон гривень.

Ukrainian English Russian

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець організував продаж зернових культур поза визначеною законодавством товарною біржею. Чиновник реалізовував комерсантам сільськогосподарську продукцію безпосередньо у полях одразу після зібраного врожаю.

У межах реалізації заходів із контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ задокументувала, що протягом двох років директор держпідприємства, яке є об’єктом критичної інфраструктури, реалізував приватним підприємствам понад 3 тисячі тонн зернових культур. Через протиправну оборудку державі завдано збитки на суму понад 1,2 мільйона гривень.

За матеріалами Управління СБУ в Черкаській області посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, повідомляє прес-служба СБУ в Черкаській області.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: