МХП допомагає розвивати спортивну інфраструктуру на Черкащині

У 2017 році агропромисловий холдинг МХП не стояв осторонь і активно долучався до соціальних ініціатив. Зокрема, торік підприємства МХП, виділили понад 3 млн грн на спортивне дозвілля жителів населених пунктів в регіонах своєї присутності

Ukrainian English Russian

Спортивні ініціативи МХП на Черкащині стали вагомим внеском у пропагування здорового способу життя молоді. НВФ «Урожай», яке входить у Групу МХП, виділило кошти на придбання спортивної форми та інвентарю для футбольних команд сіл Ліпляве і Келеберда та для боксерів СК «Спарта».

Хлистунівська сільська рада отримала від НВФ «Урожай» фінансування в розмірі 40 тис. грн на створення та облаштування сучасного фітнес-залу, про що хлистунівці могли тільки мріяти.

Дбайливе ставлення до дітей підприємство підтверджує встановленням холдингу до людей.

Долучати громадян до здорового способу життя через спорт намагається керівництво «Миронівської птахофабрики». У 2017 році підприємство надало фінансову допомогу Каневу для дитячо-юнацького футбольного клубу «Зеніт», виділило кошти на придбання татамі та інвентарю для спортклубу «Спарта». Окрім цього, було укладено угоду зі Степанецькою сільською радою про фінансову підтримку ФК «Росава», на що керівництво підприємства виділило 200 тис. грн. ПрАТ «Миронівська птахофабрика» також допомогло ГО «Побратим-Схід» провести турнір дитячих футбольних команд, а за домовленістю із Грищенецькою сільською радою придбало ігровий майданчик для найменших жителів регіону.

Птахофабрика «Перемога Нова» не залишилася осторонь спортивних ініціатив холдингу і допомогла ФК «Будище» придбати форму і м’ячі, а для ГО «За спорт і молодь» з міста Чигирин виділила кошти на гантелі з підставкою. Сумарно було виділено більше 50 тис. грн.

і впорядкуванням дитячих майданчиків у селах Онопріївка, Іванівка, Моринці, Пішки, Валява  та Шандра. Відкриття футбольного міні-поля зі штучним покриттям також стало можливе завдяки небайдужому ставленню керівництва

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: