На Уманщині будують перший в області малий груповий будинок для сиріт

Будівництво. ЖКГ

Минулоріч область отримала 13,5 млн грн державної субвенції для покращення житлових умов посиротілих дітей. Її коштом, за поданнями районів, придбали 16 об’єктів житла для 21 дитини-сироти, повідомила начальник служби у справах дітей Оксана Покатілова у ході засідання колегії.

Ukrainian English Russian

Крім цього, частину коштів спрямували на зведення першого в області малого групового будинку. Його будують у селі Собківка Уманського району. МГБ дасть можливість забезпечити проживання 10 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на період пошуку для них родини, або до досягнення повноліття, в умовах, наближених до сімейних.

– Нині маємо доволі складну ситуацію із забезпеченням житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, – зазначила Оксана Покатілова. – Зараз на квартирному та соціальному квартирному обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, перебуває 141 статусна дитина у віці від 16 до 18 років та 519 осіб у віці від 18 до 23 років, житлом забезпечуються одиниці.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: