Не всі бюджетні установи Черкас зробили передоплату за газ

Будівництво. ЖКГ

КП «Черкаситеплокомуненерго» готове подати бюджетним закладам Черкас теплоносій, повідомив у коментарі «Прочерку» директор комунального підприємства Павло Карась.

Ukrainian English Russian

– Тепло ми дамо, але, на жаль, не всі бюджетні установи готові його отримати, – наголосив Павло Миколайович. – Питання залишаються до деяких керівників таких установ, які не оформили необхідні документи і не здійснили передоплату газу. Адже зміни до законодавства змушують теплокомуненерго вносити передоплату «Нафтогазові», а бюджетних споживачів – теплокомуненерго.

За словами Павла Карася, таких проблемних установ уже не так багато, як кілька днів тому. Проте вони все одно є.

– Відповідно до закону «Про теплопостачання», безумовно будуть підключені до тепла стаціонарні лікувальні заклади, а решта бюджетних установ отримають теплопостачання після внесення передоплати хоча б на 10 днів місяця жовтня, – зазначив пан Карась.

Нагадаємо, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко дав доручення підготувати проект рішення про початок опалювального сезону в школах, дитсадках, лікарнях. За його словами, не виключено, що Черкаси першими в Україні розпочнуть опалювальний сезон.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: