Німецький IMME Law Office знову завітає до Черкас

Новини

Діловий партнер Черкаської ТПП з Німеччини - IMME Law Office - знову в Черкасах. Ділова зустріч відбудеться в ЧТПП 25 листопада.

Ukrainian English Russian

Юридичний офіс IMME є юридичною установою, розташованою в Бранденбурзі-на-Хафелі в німецькому столичному регіоні, з основним напрямком у сфері комерційного права. Клієнти - малі та середні підприємства та великі концерни. Адвокат Sigrid Imme заснувала офіс в 1995 році і працює разом з багатокультурною командою юристів і економістів.

Послуги ІММЕ включають комерційне та корпоративне право, цивільне право (наприклад, у сфері постачання, придбання та інші комерційні угоди) та міжнародне приватне право. Юридичні консультації також пропонуються у сфері промислового та трудового права. Офіс має, зокрема, спеціальний досвід розглядів справ, що стосуються законодавства залізничного та транспортного секторів та митного права.

IMME консультує клієнтів щодо започаткування ними справи та входження на ринок, проектів співпраці, створення спільних підприємств або дочірніх компаній, а також участі у міжнародних інвестиційних проектах. Підтримка також надається у переговорах щодо підписання контрактів та розробці індивідуальних контрактних рішень. Крім того, IMME надає довгострокову підтримку та полегшення ведення юридичних аспектів повсякденного бізнесу клієнтів, консультації у судових процесах та багатопланову підтримку в різних торгових ситуаціях з багатокультурним підгрунтям.

Участь у заході безкоштовна. Необхідна попередня реєстрація.

Організатори заходу залишають за собою право відмовити у реєстрації учасникам у зв’язку з обмеженою кількістю місць.

Реєстрація учасників: 

Перший віце-президент Черкаської ТПП   

Корнієнко Сергій Анатолійович 

моб. 067 636-48-28, тел.(0472) 54-17-23 

zed@cci.neocm.com