Обласна дитяча лікарня отримала від благодійників реанімаційне обладнання

Медицина. Туризм

Черкаська філія ПриватБанку в рамках проекту всеукраїнського благодійного фонду “Допомагати просто!” подарувала Черкаській обласній дитячій лікарні сучасне та вкрай необхідне обладнання

Ukrainian English Russian

Йдеться про чотири монітори нагляду за пацієнтом uMEC12, які будуть виконувати надважливі функції контролю життєдіяльності та стану дітей у реанімації, інформують у прес-службі банківської установи.

“На гроші, які було зібрано в рамках благодійних програм, ми закупили й доставили в Черкаську обласну дитячу клінічну лікарню медичне обладнання загальною вартістю понад 209 тис. грн, - говорить директор Черкаської філії ПриватБанку Віктор Шуршин.

За його словами, кошти були зібрані завдяки благодійним внескам небайдужих клієнтів та співробітників ПриватБанку з усієї України через банкомати, термінали та Інтернет-банк Приват24.

За словами лікарів, ці монітори нагляду пацієнта будуть контролювати показники життєдіяльності дітей цілодобово.

Допомогти дітям можна, зробивши внесок на сторінці facebook через кнопку «Пожертвувати зараз», у системі Приват24, на сайті blago.privatbank.ua чи в будь-якому банкоматі ПриватБанку нашої країни.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: