Одна з перспективних професій на Черкащині – автослюсар

Новини

Професія автослюсаря – одна з найпопулярніших серед чоловічих професій. Потреба у спеціалістах з ремонту автомобілів буде постійною і, оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися на різних автопідприємствах, фірмах автосервісу, автокомбінатах, автопарках, або навіть відкрити свою справу. Автомобільний парк безперервно зростає, збільшується число імпортних автомобілів, за якими потрібен своєчасний і професійний догляд. Тому, хороші, універсальні фахівці, які здійснюють ремонт і профілактичне обслуговування автомобілів різних марок, потрібні як повітря.

Ukrainian English Russian

Навчання та підготовка слюсарів з ремонту автомобілів здійснюється у професійно-технічних училищах.

Служба зайнятості області здійснює комплектування груп для професійного навчання зареєстрованих безробітних у навчальних закладах Черкащини, в тому числі і за професією слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

Так, наприклад, з початку поточного року від роботодавців Черкащини надано до служби зайнятості 129 вакансій автослюсарів, всі вакансії укомплектовані. Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила три календарні дні. На сьогодні шукає роботу за цією професією 218 осіб.

Оплата праці кваліфікованого автослюсаря завжди висока.

Згідно з переліком вакансій, що надходили від роботодавців у 2020 році до обласної служби зайнятості, середня заробітна плата відповідних фахівців становила 12-15 тис. грн., повідомляють у відділі інформаційної роботи ОЦЗ.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: