Переселенець з Луганська відкрив у Черкасах столярну майстерню

Практика бізнесу

Переселенець з Луганська Віталій Андрієць відкрив в Черкасах столярну майстерню «Мудрий Тесляр» для хлопчиків, які ростуть без батька. Навчання в майстерні безкоштовне. Про це повідомляє прес-служба Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

 

Ukrainian English Russian

Віталій Андрієць все своє життя прожив в Луганську, з початком війни в 2014 році переїхав до Черкас. Тут він почав столярну справу, відкрив майстерню «Мудрий Тесляр» для хлопчиків, які ростуть без батька.

«Через те, що я жив без батька, у мене виникло бажання допомагати саме хлопцям, які теж живуть без батька, вчити робити їх щось корисне, працювати руками і мізками, а не тільки залипати на гаджетах», - розповідає Віталій .

За його словами, Черкаси дуже тепло прийняли вимушених переселенців з Донбасу. «Це дуже класне, дуже затишне місто, позитивні люди і розвинений волонтерський рух. Тут люди часто допомагають один одному, тому увага до переселенців була велика», - каже Віталій.

Він розповів, що місцеві жителі допомогли відкрити майстерню: хтось купив молотки, хто дриль. Тепер тут займаються 5 груп хлопчиків від 7 до 14 років, які роблять корисні в побуті речі: від найпростіших підставок для гарячого посуду, до настільних ламп, пише dnews.dn.ua.

Віталій не тільки вчить хлопців столярній справі, а й вчить доброї поведінки в сім'ї та суспільстві, відповідальності, подяки батькам.

«Я думаю, що нам дуже пощастило, що у нас з'явився такий переселенець Віталій Андрієць», - ділиться одна з мам відвідувачів майстерні.

Віталій мріє про те, щоб такі майстерні з'являлися в кожному місті, по всій Україні. «Хочеться, щоб хлопчики з дитинства відповідально ставилися до всього, за що вони беруться, в тому числі, і в родині», - додав Віталій Андрієць.