"Під знаком "МЕРКУРІЙ 2020": черкаські підприємці провели передноворічну зустріч (фото)

Новини

З кожним роком у лавах Черкаської торгово-промислової палати стає все більше високопрофесійних людей з активною життєвою позицією, - людей, які беруть на себе відповідальність, прагнуть бути в центрі подій і виступають ініціаторами позитивних змін в суспільстві.

Ukrainian English Russian

Тому стратегічною метою проведення новорічного прийому "Під знаком "МЕРКУРІЙ 2020" було знайомство діючих представників цього бізнес-об`єднання з новими членами та партнерами Черкаської ТПП. Це стало чудовою можливістю поспілкуватися з керівниками та топ-менеджерами компаній, обговорити бар`єри та перспективи розвитку бізнесу, питання взаємовигідної співпраці, запланувати бізнес-заходи, інформують у Черкаській ТПП.

Більше 50 учасників - керівників підприємств області зібрались цьогоріч на традиційну Передноворічна зустріч членів Черкаської ТПП "ПІД ЗНАКОМ "МЕРКУРІЙ 2020".

Після Новорічного послання президента Черкаської ТПП Сергія Першина, учасників зустрічі привітали почесні гості та партнери ЧТПП.

Серед них Надзвичайний та повноважний посол України, екс-губернатор Черкащини - Василь ЦИБЕНКО, голова Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Борис РАЙКОВ, директор департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації Роман КАРМАННИК, Представник Черкаської ТПП в КНР Василь БЕЗНОСКО.

«Швидко мінливі світові тенденції у 2020 році неминуче вплинуть на країну. Ми повинні зберігати пильність, щоб реагувати і активно адаптуватися." – наголосив Сергій Першин.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: