Ремонтників змусять прибирати будівельне сміття на дорогах

Будівництво. ЖКГ

11 червня міський голова Анатолій Бондаренко навідався з перевіркою на вулицю Сумгаїтську, асфальтне покриття на якій розпочали ремонтувати в минулому році.

Ukrainian English Russian

Його обурив стан тротуарів, зелених зон та велика кількість будівельного сміття, яке лежить обабіч дороги, інформують у мерії.

– Дуже часто ми стикаємося з тим, що після асфальтування дороги підрядники лишають по собі купи сміття та невпорядковані узбіччя. Я вимагав і далі вимагатиму від виконавців якісної роботи, – підкреслив мер. – На ремонт доріг ми спрямовуємо достатньо великий ресурс, тож хотілося б, врешті, отримати дорожнє покриття, яким буде комфортно їздити та, яке прослужить не один чи два роки.

За результатами перевірки міський голова доручив департаменту архітектури та містобудування провести роботу з підрядниками, зокрема, підготувати листи з вимогою упорядкувати територію та вирішити питання з нанесенням розмітки на об’єкті.

Нагадаємо, дорожні роботи на ділянці Сумгаїтської від вулиці Одеської до межі міста розпочалися в минулому році, утім, тривають дотепер. Здійснює ремонт товариство «Главшляхбуд».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: