Ще дві мешканки Уманського району безкоштовно отримають нетелів

Сільське господарство

Днями в Уманській районній державній адміністрації визначили нових учасників програми з отримання нетелів на безповоротній основі.

Ukrainian English Russian

Тільних телиць безкоштовно отримають жителька села Яроватка Таїсія Мельник та жителька села Максимівка Олена Артеменюк. Про це пише сайт міста Умані.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні районної конкурсної комісії по визначенню отримувачів нетелів на безповоротній основі.

Програма з безповоротного отримання нетелів діє на Уманщині вже восьмий рік поспіль. Жителі населених пунктів безкоштовно отримують тільних телиць на умовах подальшої передачі наступному учаснику програми вирощеної в особистому домогосподарстві аналогічної телиці від отриманого приплоду.

«Така підтримка особистих селянських господарств сприяє підвищенню добробуту сільських родин, розвитку скотарства та самозайнятості населення», ― зазначили у відділі зв’язків з громадськістю Уманської РДА.

Із червня 2012 року учасниками програми стали 76 сільських родин Уманського району. Від переданих нетелів селяни отримали 110 голів приплоду молодняка, в тому числі 59 теличок.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: