Щоб отримати пільги на проїзд залізницею черкаським пенсіонерам потрібно зареєструватися

Транспорт і зв'язок

Серед усіх пільговиків, які користуються безкоштовним проїздом «Укрзалізницею», 75% – це пенсіонери за віком. А загалом в обласному центрі, за даними Пенсійного фонду, ця категорія налічує 62 тисячі осіб.

Ukrainian English Russian

За словами керівництва «Укрзалізниці», збитки від безкоштовного перевезення пільговиків досить великі. Міська влада Черкас готова їх відшкодувати за рахунок бюджету.

Але, за законом, для цього потрібне свідоме та добровільне волевиявлення самих пільговиків. Адже відшкодування витрат на безкоштовне перевезення з міського бюджету можливе лише для тих, хто перебуває в базі Єдиного державного реєстру осіб, що мають право на пільги. Для того, щоб потрапити до цього реєстру, пенсіонер має звернутися в департамент соцполітики з відповідною заявою та пакетом визначених документів, інформують у прес-службі міськради.

Оскільки такі дії є добровільними, список Єдиного державного реєстру осіб, що мають право на пільги, на сьогодні неповний. А тому неможливо в повному обсязі відшкодувати «Укрзалізниці» витрати на пільгове перевезення пенсіонерів за віком з міського бюджету.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: