Смілянських тепловиків перевірять через високі тарифи

Будівництво. ЖКГ

21 підприємство ТКЕ буде перевірено Держаудитслужбою на відповідність тарифоутворення для населення.

 

Ukrainian English Russian

Про це на селекторній нараді з регіонами щодо підготовки до опалювального сезону наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

-  Наше завдання перевірити ефективність тарифів, встановлених підприємствами ТКЕ на місцях. У більшості випадків, вони є необґрунтованими і не відповідають дійсності. В цей перелік потрапили підприємства, які мають найвищий тариф — від 1800 до 2300 грн за 1 Гкал. Зокрема, місто Барвінкове (Харківська обл.) – 2276 грн за 1Гкал, Вінницяоблтеплоенерго, Володимир-Волинськтеплокомуненерго, Смілатеплокомуненерго й інші. Практично у всіх областях є такі міста, - наголосив Геннадій Зубко.

За його словами, у підприємства "Смілатеплокомуненерго" – один з найвищих тарифів на теплопостачання по країні – 2300 грн. Потрібно перевірити: куди витрачаються кошти, і чому накопичуються борги, коли самі люди стовідсотково розраховуються за надані послуги.

Нагадаємо, під час візиту до Черкас президент України Володимир Зеленський повідомив, що цьогоріч опалювальний сезон у Смілі не буде зірвано і в домівках мешканців міста буде тепло, пише provce.ck.ua.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: