Які тенденції спостерігаються на ринку праці Тальнівщини?

Новини

Протягом літнього періоду та початку осені на ринку праці Тальнівщини затребуваними є - знавці, умільці, аси, майстри, тобто ті, хто має робітничий фах. Місцеві роботодавці потребують: трактористів, водіїв, електрогазозварників, слюсарів, продавців тощо. Також попитом на ринку праці користуються професіонали зі знанням фінансової грамотності.

 

Ukrainian English Russian

Так, упродовж червня-серпня поточного року за сприяння Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості укомплектовано 9 вакансій бухгалтера та 1 вакансію економіста. Залишаються актуальними 2 посади головного бухгалтера.

Усього за літній період від роботодавців Тальнівщини надійшло 507 вакансій, з яких 324 укомплектовано. Тимчасовою зайнятістю охоплено 76 безробітних громадян.

Успішно пройшовши стажування на робочому місці, 11 тальнівчан набули практичних умінь і навиків та були працевлаштовані  до місцевих роботодавці.

«З метою надання допомоги безробітним під час пошуку роботи фахівцями районної філії проводяться семінари з техніки пошуку роботи, на яких розкриваються питання пошуку джерел вакансій, складання резюме, підготовки до співбесіди з роботодавцем. Усі інші заходи організовуються із використанням інтерактивних методів. Для більш поглибленої індивідуальної роботи з клієнтом застосовується клубна форма роботи, де в тренінговій формі фахівці допомагають побудувати шлях до вдалого працевлаштування», - відмічає заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг районної філії Наталія Слободян.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: