Тепловізійне обмстеження покаже, скільки ви переплачуєте за тепло

Енергоефективність

Сфера акредитації випробувальної лабораторії будівельних матеріалів, виробів та конструкцій ДП «Черкасистандартметрологія» нині налічує близько 70 видів будівельної продукції. Втім, тут не зупиняються на досягнутому

Ukrainian English Russian

Орган з сертифікації систем управління підприємства переймає  колосальний практичний досвід впровадження енергоефективних технологій та обладнання європейських країн. Відтак, розширюється і спектр можливостей Випробувальної  лабораторії. Тепер, за допомогою сучасного тепловізора німецького виробництва, підприємства області мають можливість здійснити тепловізійне обстеження будівель та дізнатися про головні недоліки та проблеми об’єкта споживання теплової енергії.

- У разі комплексного усунення недоліків та дефектів потенціал економії теплової енергії суттєво збільшується, - підкреслює директор ДП «Черкасистандартметрологія» Михайло Чорнопищук.

Тепловізійна діагностика дає вичерпну відповідь на запитання: наскільки якісно утеплений фасад і чи потрібно його взагалі утеплювати, чи якісно встановлені вікна та чи енергоефективний склопакет, чи потрібно вирішувати ситуацію з вхідними дверима, чи потребує утеплення покрівля, чому радіатори гріють не однаково?  Вирішення цих питань в кінцевому результаті позитивно вплине на заощадження коштів, які підприємства регулярно сплачують за опалення.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: