Третю міську лікарню пропонують озброїти ангіографом

Медицина. Туризм

Петиція про придбання сучасного ангіографа для лікарні невідкладної допомоги  днями з’явилася  на офіційному сайті Черкаської міської ради 

Ukrainian English Russian

“Звертаюсь до Вас з проханням допомогти у вирішенні проблеми забезпечення високовартісним діагностичним обладнанням єдиної в області лікарні швидкої медичної допомоги – КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР. Щороку в нашій лікарні отримують невідкладну допомогу близько 20 тис. пацієнтів, проводиться до 7 тисяч оперативних втручань. Лікарня працює в цілодобовому режимі 7 днів на тиждень. Тут надається медична допомога як жителям міста, так і мешканцям області. Від швидкості та якості обстеження пацієнтів залежить їх життя», пише авторка.

За її словами, найближчим часом заклад стане лікарнею інтенсивного лікування (відповідно до медичної реформи – Черкаський госпітальний округ) та обслуговуватиме окрім м. Черкаси ще й жителів ближніх районів, пише dzvin.

На сьогоднішній день ціна сучасного якісного ангіографа складає 33,5 млн грн.  

Довідково:

Ангіографія – це рентгенологічне дослідження судин. За допомогою ангіографії судин можна виявити вади у їх розвитку та пошкодження (звуження, аневризми, мальформацію), порушення прохідності, а також вади і пошкодження різних внутрішніх органів, злоякісні та доброякісні утворення.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: