У Бузівській ОТГ реалізують низку проектів корисних для громади

Новини

Громадська організація «Об’єднання «Бузівчани» допомагає мешканцям своєї ОТГ відчути переваги створення громади.

Ukrainian English Russian

- «Живі бібліотеки», кіноклуби, вуличний консультаційний центр – усе це для того, аби допомогти людям краще зрозуміти суть реформи процесу децентралізації. Такий проект у нашій громаді сьогодні реалізується за підтримки  програми «ПУЛЬС» від міжнародної організації IREX, - розповідає спеціаліст із розробки проектів Бузівської ОТГ Вікторія Лавренюк. – Наша громада вирішує слідувати кращими практиками європейських країн та запровадити практичні рішення по утилізації та сортуванню сміття. Відходи набувають статусу цінного джерела доходу, який, до того ж, впливає на еко-благополуччя навколишнього середовища.

За її словами, вибір сортування відходів стає трендом, ознакою цивілізованості. Саме тому в Бузівській ОТГ вже розпочали реалізовувати проект «Впровадження системи роздільного збору ТПВ», основною ідеєю якого є покращення стану довкілля та життєвого рівня мешканців громади завдяки підвищенню їх екологічної культури. Наразі усі комунальні заклади провели інформаційну кампанію серед співробітників та облаштували місця для сортування твердих побутових відходів. Зараз закуповуються контейнери для роздільного збору сміття для всієї громади, трактор та причіп, які будуть його збирати, а також прес.

 Ще один проект екологічного спрямування «Від відходів до доходів» реалізується за підтримки фонду Кличко, та передбачає навчання у місцевій школі правильному сортуванню твердих побутових відходів, які потім будуть продаватися, а за отримані кошти планується купувати необхідні, на думку учнів, речі для навчального закладу.

Дбаючи не лише про довкілля, але і про дозвілля громади, активно впроваджується проект «Реалізація та розвиток населення Бузівської ОТГ», який передбачає створення спортивних, освітніх, культурних гуртків, де кожен житель може знайти собі заняття до вподоби, інформує прес-клуб реформ.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: