У Черкасах тривають навчання «Skills Lab: власна справа»

Новини

Перша лекція бізнес-проекту для молоді «Skills Lab: Власна справа» відбулася нещодавно в Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі. Цього року програма вперше реалізовується в Черкасах за сприяння CSR Ukraine, експертної організації Центр «Розвиток КСВ» і Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України та у співпраці з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром.

Ukrainian English Russian

Програма «Skills Lab» розрахована для молоді 16-35 років: студентів та випускників училищ, коледжів та університетів, які проживають у Черкасах та Черкаській області і готові започаткувати власну справу.

Навчання триватиме 1 місяць і включає офіційне відкриття, 6 тренінгових модулів по 4 години та підсумкову презентацію бізнес-планів учасників.

Друге заняття у межах проекту "Skills Lab: власна справа" на тему "Ідея та сучасні тренди. Планування та бізнес-аналіз" відбулося 4 липня в Молодіжному Центрі.

На початку директорка Олена Кудрявцева, а за сумісництвом і регіональний координатор проекту провела вправу "Годинник", яка допомогла учасникам краще дізнатися про цінності, особисті та професійні якості одне одного, хобі та захоплення, страхи та кумедні історії, а також краще згуртуватися і познайомитися.

Наступним кроком було спільне обговорення та формування правил. Також учасники висловили свої очікування від проекту  і поділилися тим, чого їм не вистачає для реалізації власної бізнес-ідеї, пише procherk.info.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: