У Черкаській ОДА замовили експертизу щодо ремонту драмтеатру

Будівництво. ЖКГ

Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації 24 грудня замовив експертний звіт  щодо реконструкції черкаського театру.Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації 24 грудня замовив експертний звіт  щодо реконструкції черкаського театру.

Ukrainian English Russian

Про це йдеться на “Прозоро“, повідомляє infomist.ck.ua.

У звіті, який замовила ЧОДА, має йтися про реконструкцію Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру внаслідок пожежі, яка сталася 01 липня 2015 в приміщенні театру. Роботи щодо створення такого звіту повинна виконати ДП “Спеціалізована державна експертиза організація – Центральна служба Української державної будівельної ескпертизи”.

Термін виконання договору на “Прозоро” вказано 31 грудня 2020 рік.

Нагадаємо, що будівлю черкаського драматичного театру продовжують відновлювати. Знищена пожежею глядацька частина майже готова: всі три поверхи глядацького фойє, сходи, глядацька зала, підвальні, допоміжні приміщення. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі “Фейсбук” повідомив актор Олександр Гуменний. Проте, як він повідомив, сцена досі не відремонтована. На своїй першій прессконференції голова Черкаської ОДА розповів, що триває завершення ремонту першої черги Черкаського обласного драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: