У Гельмязеві почали ремонт багатостраждальної дороги

Будівництво. ЖКГ

З початку травня у с. Гельмязів Золотоніського району почали поточний ремонт автомобільної дороги державного значення Т-24-12 Софіївка-Драбів.

Ukrainian English Russian

Кошти на ремонт спрямували у співфінансуванні – держава і районна влада. За останні три роки ця дорога стала болючою проблемою не лише гельмязівців, а й жителів навколишніх сіл.

За словами сільського голови Гельмязева Людмили Могили, сільська рада впродовж цих років вела активну переписку з усіма рівнями влади, зверталася до народного депутата цього округу Владислава Голуба з проханням  допомоги у фінансуванні ремонту дороги.

І ось нарешті проблему зрушили з місця, пише  provce.ck.ua.

На депутатське звернення Владислава Голуба від 26.03.2019  №11639/1/1-19 Міністерство інфраструктури України повідомило гарну новину – КабМіном затверджено розпорядження, згідно з яким ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення фінансуватиметься коштом спеціального фонду державного бюджету за бюджетною програмою «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування» із додатковим фінансуванням місцевих бюджетів.

Потому Службою автомобільних доріг у Черкаській області був оголошений тендер на поточний дрібний ремонт цієї дороги, долучилась до фінансування і районна влада.

«Щоб допомогти державі відремонтувати цю дорогу, на засіданні сесії Золотоніської районної ради у березні цьогоріч ми прийняли програму, згідно з якою  1 млн. грн. спрямував на ремонт районний бюджет і 1 млн грн – Служба автодору у Черкаській області»,- розповів голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Лісовий.

За його словами, по такій же програмі планують ремонтувати і дорогу Т-24-04 Канів-Ліпляве-Прохорівка-Домантове.

Нині підрядник розпочав підготовчі роботи, проведено фрезерування асфальтного покриття.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: