Уманське деревообробне підприємство запрошує на роботу верстатників

Актуальні вакансії

Днями в приміщенні Уманського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, на який були запрошені представники ТОВ «Агрофірма «Золотий колос» за участю 26 безробітних громадян.

Ukrainian English Russian

Відкрила захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Якимович, яка ознайомила безробітних громадян зі станом ринку праці Умані, послугами, які надає служба зайнятості та розповіла про можливість проходження стажування та підвищення кваліфікації безпосередньо на підприємстві.

Технолог Ірина Сенич надала розширену інформацію про вакансії, умови роботи та вимоги до претендентів.

«Агрофірма працює з 2001 року. Напрямок роботи – розпилювання деревини на пилорамі та виготовлення виробів різної складності. У зв’язку із збільшенням обсягів виробництва, на підприємстві виникла потреба у працівниках на посадах верстатників деревообробних верстатів. Робітник цієї професії повинен мати хорошу координацію рухів, бути спокійним, зваженим, фізично витривалим, не мати алергії на пил та інші хімічні засоби, які використовуються в деревообробці», - розповіла Ірина Сенич.

У результаті проведеного заходу 4 особи були запрошені на співбесіду з керівником підприємства з метою обговорення питання подальшого працевлаштування в умовах безпосередньої демонстрації своїх умінь та знань претендентами.

 

 

 

      

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: