Відбулося перше обговорення проєкту цільової програми «Органічна Черкащина»

Новини

У Департаменті агропромислового розвитку ОДА відбулося обговорення проєкту цільової обласної програми з розвитку та підтримки органічного виробництва на Черкащині. За підсумками обговорення визначили два ключових напрями програми: інформаційний (збільшення рівня інформованості населення, аграрних виробників, популяризація органічної продукції) та обласна підтримка (часткова компенсація затрат виробнику на проведення сертифікації органічного виробництва).

Ukrainian English Russian

Головною метою заходу було обговорення зазначеного проєкту програми та отримання консультацій, роз’яснень з питань, які виникли в ході створення зазначеного проєкту. Для більш дієвого впровадження майбутньої програми, представник ТОВ «Органік Стандарт» детальніше розповів  щодо основних принципів та вимог до органічного виробництва, застосування законодавства у сфері органічного виробництва, державного контролю (нагляд), порядок сертифікації органічного виробництва, супровід органічної сертифікації та інше, інформує пресслужба ОДА.

Зазначимо, що на сьогодні в Україні першим українським сертифікаційним органом, що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва, вважається ТОВ «Органік стандарт» який був створений в рамках українсько-швейцарського проекту «Органічна сертифікація та розвиток органічного ринку в Україні» в 2007 році.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: