Завтра фіскали роз’яснюватимуть черкащанам, як отримати податкову знижку за навчання

Податки та мита

     11 жовтня з 10-00 до 11-00 у прес-центрі газети «Нова Доба» відбудеться спеціальна гаряча лінія для батьків дошкільнят, учнів і студентів. Тема: «Податкова знижка за навчання – 2018». Захід відбудеться за участі регіонального представника редакції газети «Все про бухгалтерський облік» Наталії Романової.

Ukrainian English Russian

    У Головному управлінні ДФС у Черкаській області нагадують, тепер право на нарахування податкової знижки мають батьки дошкільнят і учнів. Відповідні зміни до Податкового кодексу України, за якими до податкової знижки включається сума коштів, сплачених не тільки на користь вітчизняних закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, а й вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, набрали чинності з 28 липня.

      Нововведення коментуватимуть та на запитання відповідатимуть:

– начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Наталія Бойко;

– заступник начальника відділу вищої, професійно-технічної освіти та фінансового забезпечення Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Тетяна Кійко.

Номер телефону гарячої лінії: 54-20-86 (0472) Питання для висвітлення приймаються на адресу ДФС ck.zmi@sfs.gov.ua та адресу «Нової Доби» gazeta@novadoba.com.ua

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: