«Коли хочеш чогось досягти, то саме життя робить крок назустріч», - завжди намагався по життю слідувати цьому принципу Костянтин і невдовзі переконався в його успішності. Хоча самостійний пошук роботи, на жаль, і не дав позитивних результатів, та це ніяк не змогло зупинити чоловіка. Питання працевлаштування ускладнювалося ще й станом здоров’я, але було велике бажання повернутися до трудової діяльності якнайшвидше. Звернувшись до районного центру зайнятості результат не забарився, тому що хто шукає, той обов'язково знаходить.
Невдовзі фахівці центру запропонували чоловіку вакансію водія-навантажувача. Костянтин, реально оцінивши свої можливості, погодився на пропозицію реалізувати себе у сільськогосподарській галузі. На цей час чоловік відчуває себе потрібним на новій роботі - в агропромисловій компанії «Маїс»
За словами директора Черкаського районного центру зайнятості Олександра Гриценка люди з обмеженими фізичними можливостями потребують соціального захисту і створення таких умов, які сприятимуть успішній їх інтеграції в суспільстві. На місцевому рівні важливу роль у трудовій реабілітації та працевлаштуванні осіб з особливими потребами відіграє центр зайнятості. Фахівцями центру застосовується індивідуальний підхід з часу звернення таких осіб до вирішення питання зайнятості або працевлаштування. Позитивний досвід районного центру зайнятості щодо працевлаштування осіб з інвалідністю свідчить про реальну можливість повноцінно віднайти себе на ринку праці цій категорії громадян, повідомили порталу «Діловий регіон» у Черкаському РЦЗ.
«Так, з початку 2017 року на обліку в Черкаському районному центрі зайнятості перебувала 31 особа з обмеженими можливостями, з них 2 чоловіки демобілізовані учасники АТО. Працевлаштовані – 23 особи, пройшли професійне навчання – 9 безробітних, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру – 11 осіб», - відзначає Олександр Гриценко.