Навесні на Черкащині відновить свою роботу «Косарський спиртовий завод»

Промисловість

Уже в березні на Черкащині зможе відновити своє повноцінне функціонування підприємство «Косарський спиртовий завод», яке належить до Державного концерну «Укрспирт». Свого часу завод був закритий правлінням «Укрспирту» через те, що працівники не були задоволені діяльністю попереднього керівництва.  Саме це спричинило в подальшому конфлікт і з «Укрспиртом».

Ukrainian English Russian

Керівник МПД ДП «Косарський спиртовий завод» Станіслав Радченко наголосив, що попри три роки простою підприємства, воно все ж відновить свою діяльність. Наразі триває робота над отриманням дозвільних документів, дія яких була завершена у попередні роки. За його словами, дозвільні документи будуть оформлені на наступні 5 — 6 років, пише vycherpno.ck.ua.

- У 2015 та 2016 роки, коли підприємство здійснювало роботу, тут працювали 170 працівників. На сьогодні на заводі залишилися до 100 осіб, оскільки багато працівників звільнилися. По-перше, ми маємо повернути не людей, а висококваліфікованих спеціалістів. Далі можна здійснити набір людей і провести навчання на робочі спеціальності, — зауважив Станіслав Радченко.

Аби ознайомитися із нагальними проблемами заводу, на засідання керівництва завітав народний депутат України Олександр Завітневич.

- Ми повинні допомогти керівництву підприємства, яке забезпечить у майбутньому до 200 робочих місць. Тут є все необхідне обладнання, яке дуже добре зберіглося, — підкреслив Олександр Завітневич.

Він також зауважив, що відновлення роботи заводу зможе збільшити надходження до міського бюджету майже на 10 % та припинити процес еміграції населення.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: