П’ятірку найпоширеніших юридичних помилок підприємців-початківців назвали у центрі зайнятості

Новини

З метою уникнення юридичних помилок підприємцями-початківцями, фахівцями Смілянського міськрайонного центру зайнятості визначено п’ятірку найпоширеніших із них.

Ukrainian English Russian

До переліку увійшли такі:

1. Підприємці не підписують договори та не перевіряють контрагентів під час купівлі або продажу товарів чи послуг. Підприємці наскільки захоплені відкриттям своєї справи, що забувають про безпеку. Коли все робиться без юридичного супроводу – так початківець може потрапити на шахраїв.

2. Відмова від реєстрації власного бренду або торгової марки. А коли вирішує зареєструвати торгову марку, то дізнається, що така вже є. Так підприємець, вклавши власні кошти у бренд, робить рекламу конкурентам.

3. Відсутність публічних оферт (стосується інтернет-магазинів). Це забезпечує правила магазину щодо продажу і купівлі товару чи послуг. У конфліктних ситуаціях сторонам набагато легше знайти компроміс, оскільки клієнт перед покупкою товару мав ознайомитись з офертою.

4. Відсутність податкової оптимізації. Варто із самого початку порахувати витрати на податки для різних моделей роботи. Таким чином, деякі бізнеси можуть економити на податках до 30% прибутку щомісяця.

5. Відсутність первинних документів. За законом кожна операція з купівлі або продажу товару чи послуг повинна бути оформлена документально. Потім за запитом податкової підприємець зможе підтвердити купівлю чи продаж товару. Тому за складанням первинних документів потрібно уважно стежити. Інакше – податкова може накласти штраф на підприємця.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: