Черкасці просять створити лісопаркову зону на місці колишнього полігону в Південно-Західному районі

Новини

На сайті Черкаської міської ради зареєстровано електронну петицію, авторка якої Яна Тябут просить розглянути можливість створення лісопаркової зони на частині території колишнього військового полігону в Південно-західному районі.

 

Ukrainian English Russian

Про це повідомляє procherk.info.

 «На даний момент на полігон нелегально вивозять сміття, постійно підпалюють сухостій та часто там можна зустріти людей з низькою соціальною відповідальністю, які вживають наркотики та алкоголь, – ідеться в петиції. – Враховуючи те, що на цій території відсутні мережі комунікацій, а цільове призначення землі відведено під будівництво багатоквартирних житлових будинків, ми розуміємо, що це затягнеться на багато десятків років.

Ми пропонуємо:

1. Створити робочу групу при міській раді, в яку будуть входити балансоутримувачі, забудовники, мешканці району, представники міськвиконкому.

2. Напрацювати проект, відповідно до якого, частину території буде відведено під лісопаркову зону зі зміною цільового призначення та балансоутримувача.

3. Забезпечити збереження природного потенціалу, тієї рослинності та тварин, що там мешкають.

4. Розробити проект лісопаркової зони з урахуванням потреб громади, забудовників та природи.

Ми вважаємо, що від цього проекту виграють усі. Мешканці району будуть задоволені жити біля парку, а не біля смітника чи щільної забудови.

Жителі зможуть здійснювати пробіжки та прогулянки на свіжому повітрі, а власники тварин гуляти у спеціально відведених місцях.

Підприємці матимуть можливість реалізувати проекти для активного відпочинку. Забудовники матимуть можливість вигідніше продавати житло біля рекреаційної зони».

Зауважимо, що петиція швидко подолала рубіж у 250 голосів необхідних для її подальшого розгляду

 

 

 

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: