Черкаські аудитори торік запобігли зайвим витратам бюджетних 48,7 млн грн

Фінанси

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 48,7 млн грн.

Ukrainian English Russian

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Правоохоронним органам передано матеріали 45 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 28 досудових розслідувань та вручено 18 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 22 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

За допущені порушення на 269 осіб складено протоколи про адміністративну відповідальність, 55 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 7 посадових осіб звільнено із посад.

Для запобігання легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 998,6 тис. грн.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: