Черкаські санітарні авто відправили до ООС

Промисловість

База формування та зберігання медичної техніки і майна НЗ Збройних сил України, що на Полтавщині, отримала та підготувала для передачі на потреби частин та підрозділів ООС чергову партію зразків санітарної техніки – повідомляють військові.

Ukrainian English Russian

Медичні автомобілі «Богдан» та гусеничні МТЛБ-С в повному обсязі пройшли в частині процес прийомки та реєстрації.

 Силами особового складу уся техніка була введена в експлуатацію та згідно з нарядами розподілена по військових частинах, які виконують бойові завдання на Сході України, інформують у прес-службі компанії- виробника техніки.

— Це перша у цьому році передача техніки на передову. Процес заміщення старих та відслуживших терміни експлуатації зразків на нові, проходить досить активно. У 2018 році ми доправили до району ООС близько 120 зразків медичної техніки, серед яких санітарні автомобілі «Богдан 2251», МТЛБ-С та реанімобілі. Вони устатковані сучасним медичним обладнанням та повністю адаптовані для виконання завдань за призначенням, — зазначив командир військової частини підполковник медичної служби Олександр Маляр.

Нагадаємо, що на виконання затвердженої Міністром оборони України Програми розвитку медичної служби Збройних Сил України до 2020 року, на базі 65-го військового мобільного госпіталю створено експериментальний підрозділ з медичної евакуації, який відповідає стандартам НАТО.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: