Черкаським роботодавцям розповіли про переваги легальної зайнятості

Новини

Нещодавно представниками Черкаської районної філії обласного центру зайнятості проведено семінар з роботодавцями району на тему: «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам» щодо дотримання законодавства про зайнятість та працю, детінізацію відносин у цій сфері.

Ukrainian English Russian

Окрім 13 роботодавців участь у заході також взяла державний інспектор Управління Держпраці у Черкаській області Тетяна Томіленко, яка розповіла про особливості оформлення трудових відносин, зокрема про укладання строкових договорів, трудових угод та договорів цивільно-правового характеру, звернула увагу на наслідки використання найманої праці без належного оформлення.

Заступник директора філії Вікторія Огіренко під час виступу зазначила: «Відсутність офіційних трудових відносин позбавляє працівників соціального захисту, можливості отримання гарантованої заробітної плати, права на відпустки, виплати, на випадок непрацездатності чи втрати роботи. Використання нелегальної робочої сили є порушенням законодавства про працю і передбачає як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Крім того, роботодавець також ризикує постраждати від недобросовісного нелегального працівника».

Водночас під час заходу були презентовані нові сервіси служби зайнятості для роботодавців, а саме функціонування та переваги електронних кабінетів.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: