Черкаський виробник фургонів першим отримав європейський сертифікат ATP

Промисловість

Український виробник InterCargoTruck, першим в Україні, отримав сертифікат ATP на свої ізотермічні фургони. Це дозволить для перевезення швидкопсувних продуктів в ЄС використовувати українські фургони черкаського виробництва. Першим таким еврофургоном став 23-кубовий рефрижератор стандарту ATP на шасі IVECO Daily від компанії AMAKO.

Ukrainian English Russian

Замовнику був потрібний розвізний ізотермічний фургон для перевезення молочної продукції. В результаті зупинилися на шасі IVECO Daily 72-150 з колісною базою 4750 мм і 3-літровим дизелем, постачальником якого виступила компанія АМАКО. Але головною вимогою була можливість доставляти продукцію не тільки на полиці українських магазинів, а й в сусідні країни ЄС. А ось для цього потрібна була вже сертифікація за стандартами ЄС.

При виробництві фургонів InterCargoTruck використовує комплектуючі провідних європейських виробників, а сам процес виробництва і система якості пройшли акредитацію за стандартом ISO 22000.

Як розповів AUTO-Consulting комерційний директор компанії InterCargoTruck Сергій Волоський, ізотермічний фургон для IVECO Daily вперше в Україні, сертифікований європейськими інституціями відповідно до Міжнародної угоди про перевезення швидкопсувної продукції. Це дає можливість використовувати її не тільки в Україні, а й на європейському ринку.

Виробнича потужність InterCargoTruck дозволяє випускати до 50 таких фургонів в місяць.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: