Ціни на електроенергію для населення не підвищуватимуть

Будівництво. ЖКГ

Підвищення цін на електричну енергію для населення не відбудеться, принаймні до кінця 2020 року. Про це під час селекторної наради щодо виконання рішень Антикризового енергетичного штабу заявила в.о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець.

Ukrainian English Russian

Про це повідомляють в пресслужбі ПАТ "Черкасиобленерго".

- Тариф для населення у нас залишається цього року, як і попереднього - незмінним. І не потрібно турбувати суспільство, — наголосила Ольга Буславець.

На думку в.о. міністра, зміна тарифу для промислових споживачів теж не на часі, вона називає це «останнім заходом». Ольга Буславець вважає за необхідне ухвалювати низку комплексних рішень із метою недопущення підвищення ціни на електричну енергію та врегулювання існуючих проблем в енергетичному секторі країни.

- Якби можна було так просто через тариф НЕК «Укренерго» врегулювати фінансовий небаланс, якби це було просте рішення, то його б уже прийняли. Тому мова йде саме про комплекс рішень з метою недопущення підвищення тарифу і ціни на електричну енергію, — сказала в. о. міністра.

Довідково: 23 квітня в. о. міністра енергетики Ольга Буславець заявила про кризу неплатежів на ринку електроенергії та «колосальні» борги учасників ринку, зокрема, НЕК «Укренерго» та ДП «Гарантований покупець». Заборгованість населення перед постачальниками електроенергії становить 4,7 млрд грн.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: