Майже півсотні смілянських роботодавців отримали допомогу із часткового безробіття для понад 600 працівників

Новини

Одні із таких підприємців – родина Виговських. Через аварію на Чорнобильській АЕС їм довелося переїхати жити у Смілу.  Вони відкрили власну справу та створили робочі місця для смілян.

Ukrainian English Russian

Щоб підтримати працівників під час карантину, родина звернулася за допомогою до Смілянського міськрайонного центру зайнятості.

Голова сім’ї – Петро Виговський розповідає, як починав власну справу та як зберегти позитивну атмосферу в колективі під час кризи.

За освітою агроном, але мав добрі організаторські здібності і став підприємцем

«Після інституту я працював на Житомирщині головним агрономом, а згодом - директором «Побуткомбінату». Потім сталася аварія на Чорнобильській АЕС. Ми вимушені були покинути домівку і переїхати до Сміли. Тут теж працював на підприємстві «Побуткомбінат» заступником директора. У 1991 році зареєстрував власне мале підприємство – «Юпітер». Займалися гуртовою торгівлею спиртним. Потім відкрив магазин «Порцеляна», ще згодом – «Світ посуду». Відкрив подібні магазини і у Черкасах. Організував виготовлення та продаж кондитерських виробів, бренд назвали «Чайний друг».

Все вдається, коли поруч є підтримка родини та старанних робітників

«Надихає до нових звершень моя дружина Галина. Син Сергій – допомагає вести справи: керує підприємством «Чайний друг».

Я пишаюся, що серед моїх працівників є ті, які працюють разом з нами довгі роки. Наприклад, Анна Андрєєва – понад двадцять років працює головним бухгалтером. Тривалий час працює і Людмила Танцюра – завідуюча магазином «Порцеляна».

Наразі, у мене працює 16 робітників, на 11 з них ми отримали допомогу по частковому безробіттю. Добрі слова за сумлінну роботу та матеріальна підтримка – це ті речі, що мотивують працівників в усі часи, особливо під час вимушеного скорочення обсягів роботи через карантин».

Анна Андрєєва – головний бухгалтер ТОВ «Юпітер» –  розповідає чому не змінює роботу понад двадцять років: «Моя мета співпадає з цілями, що ставить власник перед підприємством. Я добре знаю чого від мене вимагають та як краще виконати свою роботу. Петро Миколайович – чудовий управлінець, організатор та справжній лідер. З ним працювати надійно. Він завжди готовий допомогти мудро вирішити будь-яке питання і цінує тих працівників, які дійсно сумлінно працюють».

Тетяна Сумська – директорка Смілянського міськрайонного центру зайнятості пояснює, що отримати допомогу по частковому безробіттю можуть і ті підприємці, які не мають найманих працівників: «Якщо фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок протягом останніх шести місяців, то вони також можуть отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: