На Черкащині актуалізували інтерактивну карту водних об’єктів

Новини

Ще 32 об’єкти водного фонду додали на діючу в області інтерактивну карту. Загалом на неї нанесли вже 131 водний об’єкт, наданий у користування на підставі поновлених договорів оренди земельних ділянок та укладених договорів оренди водних об’єктів, а також 184 водних об’єктів, які будуть передані в користування через аукціон.

Ukrainian English Russian

Запрацювала карта водних об’єктів, що знаходяться за адміністративними межами населених пунктів Черкаської області, у липні минулого року. Відтоді її постійно оновлюють та актуалізують. Карта проста в користуванні, завдяки ній кожен бажаючий може отримати інформацію щодо водних об’єктів, що передані в оренду після 2015 року та готуються для передачі на аукціон.

Крім того, на карті передається точне розміщення на території водного об’єкта, коротка інформація про орендаря та ліцитатора, що готує документи, площа водного об’єкта та його характеристика.

Довідково:

На території Черкаської області налічується 2968 водних об’єктів загальною площею 19659,2 га. З них 1753 водних об’єкти площею 12398 га знаходяться за межами населених пунктів.

 

 

Останні новини

03 грудня, 2020

02 грудня, 2020

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: